Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Závěsy Sensys: funkčnost a elegance

Závěsy Sensys: funkčnost a elegance
Dřív se tomu říkalo panty a všem bylo všechno jasné. A panty si vrzaly, občas dřely a když byly svěšené, prostě odmítly fungovat. Na mechanickém principu umožňovaly pohyb zavěšených částí. Občas je bylo dobré naolejovat. Jenže současný nábytek vyžaduje kvalitní způsob připevnění dvířek na jiném principu. Má i další vychytávky a navíc je pěkný – jako závěsy od společnosti Hettich.
reklama

Je to už několikátá generace závěsů, kterou zde vyvinuli. Jmenuje se Sensys a to ne proto, že je senzační (což – jak o tom svědčí dokonce mezinárodní uznání, které se ji dostalo - skutečně je), ale pro schopnost skutečně jemně a citlivě reagovat na podněty, které od uživatele dostane.

Provozně příjemné

V praxi to znamená, že je konec přetlačování se s těžkými dvířky, s příliš malým úhlem zatažení a tedy také s bouchnutím při jejich dovírání. Závěsy Sensys fungují spolehlivě, plynulý pozvolný pohyb při zavírání působí naprosto přirozeně a všechno jde tak lehce, že dveře nábytku snadno zavřeme jen zápěstím. O nějakém vrzání samozřejmě nemůže být ani řeč.

Šikovné při montáži

Sortiment závěsů Sensys se dodává s miskami a podložkamipro různé způsoby montáže. Miska se může našroubovat vruty, zalisovat pomocí plastových pouzder nebo nasadit bezpoužití nářadí díky rychlomontáži Fix – to jen stačí lehce přitlačit prstem a ramínko závěsu se bezpečně spojí s montážní podložkou.

Na pohled krásné

Misky závěsů mají tak malou hloubku, že je Sensys mnohostranně použitelný a to i u dvířek z tenčího materiálu. Konstrukce závěsu zároveň umožňuje minimální pohledové mezery. Závěs tvoří s montážní deskou harmonickou jednotu. Tvarově krásná krycí lišta zakrývá pouzdro závěsu a ani odblokovací tlačítko pro demontáž není zepředu vidět. Sensys zkrátka přesvědčí svým elegantním designem: uznávanou cenu „Red dot design award 2008“ a „IF product design award 2009“ pro celou generaci závěsů Sensys rozhodně nedostal náhodou.

Z celé řady závěsů Sensys si můžete vybrat na www.hettich.com/cz.

Autor: Jiří Jan (text), Hettich (foto)

Související články

Co spojí kování Hettich, to drží 11  fotek

Co spojí kování Hettich, to drží

Jak tohle dám dohromady? Také jste si to říkali, když vám z prodejny přivezli skříň v podobě několika balíků plných jednotlivých desek, šatních tyčí a ...


Výherci užitečných pomocníků Hettich 6  fotek

Výherci užitečných pomocníků Hettich

Pomůcky pro odkládání všeho možného jsou potřeba vždy. Potřebujete věšák, kde si můžeme odložit šatstvo či ručníky v koupelně nebo chňapky a utěrky ...


Inteligentní kuchyně

Každá hodpodyňka touží po kuchyni svých snů. Od dob našich babiček se toho mnoho změnilo a kuchyňské vybavení a pomůcky nejsou vyjímkou. Díky propraco ...

Moderní kuchyni otvírá Easys 7  fotek

Moderní kuchyni otvírá Easys

Pokrok proniká všude a nevyhýbá se ani vybavení domácností včetně kuchyně. Moderní kuchyni však nevytváří pouze krásný desing, ale také nové prvky, kt ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
0
Koupě sušičky Yden CI IR D5 Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.8.2018 09:41 Ema
0
Myčka AEG 64850 nejde spustit Kuchyně
Poslední příspěvek: 28.2.2018 13:51 Vladimír Beránek
0
Gumové těsnění u ledničky Indesit Kuchyně
Poslední příspěvek: 2.1.2018 18:37 Hana
0
Myčka Whirlpool ADP 5350 PC porucha Kuchyně
Poslední příspěvek: 17.12.2017 17:27 Aleš
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×