Právě soutěžíme o:
kuchyňské výrobky Fiskars kuchyňské výrobky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Židle rostoucí s dítětem

Židle rostoucí s dítětem
Napadlo vás, jak se cítí dítě, které sedí u stolu na židli pro dospělé? Dítě se neustále vrtí, neboť se instinktivně snaží dotknout se podlahy alespoň prsty jedné nohy a tlak v podkolení se pokouší uvolnit kopáním nohama. Nemůže se opřít, oči má v nesprávné výšce. Toto vše může v horším případě vyústit ve skoliózu (deformaci páteře) i ke vzniku očních vad. Proto je lepší koupit děcku odpovídající židli, nejlépe takovou, která poroste s ním.
reklama

Židle kancelářského typu jsou nastavitelné pro věk od batolete až po dospělé do sta kilogramů. Jsou velmi stabilní a bytelné, sedí se na nich velmi pohodlně. Na prvním obrázku se po ústřední masivní tyči posouvá jak sedák, tak i opěradlo, takže si můžete nastavit sezení opravdu mna míru. Na druhém obrázku je levnější varianta, výška se nastavuje páčkou pod sedákem.

Dětskou rostoucí nastavitelnou židli z tvrdého bukového dřeva můžete přizpůsobit různým výškám pracovních i jídelních stolů. Má pět výškových poloh sedátka a deset poloh podnožky. Stavitelné jsou sedátko, podnožka i opěrky, které jsou zasunuty v drážkách v bocích židle. Boky jsou k sobě přitaženy dvěma kovovými svorníky. Dětem židle umožní sedět u stolu ve výšce dospělých a přitom poskytuje oporu pro jejich nohy. Židle je stabilní, odolává i divočejším dětským kouskům a také znemožňuje, aby se na ní houpaly.

Autor: JARA (text), Pavel Zeman (foto)

Klíčová slova:


Související články

Výběr židlí do jídelny 5  fotek

Výběr židlí do jídelny

Při pořizování nábytku do jídelny, nebo kuchyňského jídelního koutu jste postaveni před otázku, jaké židle budou pro vás nejvhodnější. Rozhodovat byst ...


Bezpečí pro děti 3  fotek

Bezpečí pro děti

Některé rodičovské zkušenosti bývají získávány za vysokou cenu – dětské slzy bolesti. Přitom takovým situacím je možné předcházet. Domov má přinášet b ...


reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 2.2.2016 03:35 Jaroslav Patrný
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 7.11.2015 12:17 Mil Plam
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 1.10.2015 16:37 Mirek Sýkora
0
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 4.6.2015 09:16 Zuzana Dvořáková
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.5.2015 10:06 JOSEF KÁDNER
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 29.5.2015 21:35 JOSEF KÁDNER
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 23.4.2015 20:53 Milos novy
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×