Právě soutěžíme o:
přípravky pro zdraví i krásu vaší zahrady přípravky pro zdraví i krásu vaší zahrady
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zpříjemněte svému školákovi návrat do školní lavice novými nůžkami Fiskars

Zpříjemněte svému školákovi návrat do školní lavice novými nůžkami Fiskars

Stejně jako každý rok i letos čeká na začátku září všechny školou povinné návrat do školních lavic. Pro rodiče tak začíná období nákupů sešitů, učebnic a dalších nezbytných školních pomůcek. Mezi ně patří samozřejmě i nůžky, bez kterých se neobejde prvňáček ani zkušený žák druhého stupně.

reklama

Zářijové školní nákupy jsou příležitostí své ratolesti obdarovat nejenom tím, co chtějí, ale i něčím, co je pro ně zároveň užitečné. Navíc si asi každý dobře vzpomene, jak konkurenční prostředí v dětských kolektivech nastane, když má někdo penál nebo nůžky s aktuálně nejoblíbenější pohádkovou postavou nebo propisku, která dokáže psát třemi různými barvami. Právě takové ale často nebývají příliš kvalitní. V ideálním případě by tedy rodič měl primárně hledět na kvalitu a funkčnost a až poté na design.

Raději jednorázově připlatit za kvalitu

Například zmiňované nůžky bývají rodiči podceňované a snaží se na nich spíše ušetřit, než chytře investovat. Levné a nekvalitní nůžky totiž často nepřežijí náročné podmínky, které jim nejmladší školáci ve svých penálech a školních brašnách připraví, ani několik měsíců. Z jednorázové investice se tak snadno stane pravidelná komplikace.

Dětské nůžky Fiskars Moomin mají nejen design, který zaujme dětské oči, ale také kulatou špičku, aby byly pro děti bezpečnější. Držadla jsou vyrobena z tvrzeného a odolného plastu, který je uzpůsoben pádům z výšky – například školní lavice. Jsou k dostání v několika designových provedeních.

U dětských nůžek je proto dobré investovat a pořídit takové nůžky, které splní svou přesností očekávání dětského tvůrce, mají kulaté čepele pro větší bezpečnost, jsou vybaveny krytem zamezujícímu náhodné poranění, jsou vyrobeny z kvalitní oceli zajišťující trvanlivost ostří, dají se lehce nabrousit a jejich plastová držadla jsou připravena na nástrahy školních lavic, jako je například pád z výšky.

Mnohaleté zkušenosti

Největší zkušenosti s výrobou nůžek s plastovými držadly na světě má právě společnost Fiskars, která jako první začala v roce 1967 s výrobou svých dnes již legendárních nůžek s oranžovými plastovými rukojeťmi a kterých se do dnešních dnů prodalo již více než jedna miliarda kusů po celém světě. Jejich ergonomický tvar držadel se navíc stal nestárnoucí předlohou pro mnoho dalších nůžek značky Fiskars.

Fiskars myslí i na leváky

Mnohdy výrobci zapomínají na menšinu leváků ve společnosti. Ne však ve Fiskars, kde na leváky myslí u všech podstatných výrobků, mezi které nůžky bezpochyby patří. V nabídce produktů proto rodiče naleznou nůžky pro leváky v dětském provedení, s kulatou špičkou i nůžky pro dospělé.

Jednou z hlavních složek firemní filozofie společnosti Fiskars je být pomocníkem opravdu celé rodině. Proto u nůžek do domácnosti, nůžek na vystřihování i zahradních nůžek myslí nejenom na všechny věkové kategorie členů rodiny, ale i na všechny ruce.

Pro starší žáky i do domácnosti

Pro každodenní používání ve škole, kanceláři i domácnosti jsou nejvhodnější tzv. univerzální nůžky, kterých má Fiskars ve své produktové nabídce hned několik, aby si i zákazníci náročnější na designové pojetí mohli vybrat nůžky podle svého gusta.

Tyto nůžky si hravě poradí se stříháním látek, papírů různých tvrdostí, provazů i igelitů. Jsou tedy vhodné například pro starší žáky výtvarných škol i různých řemeslných učilišť. Stejně tak se samozřejmě neztratí v domácnosti.

Často zapomínaným faktem v rodinách bývá možnost nůžky naostřit. Ve chvíli, kdy se ztupí, jdou často z domu. Snížit výdaje za nakupování nového vybavení stále dokola umí ostřič nůžek, který dokáže velmi významným způsobem vylepšit ostrost ztupených nůžek, a tím pádem je schopný vašim nůžkám dlouhodobě zajistit požadovanou kvalitu a funkčnost.

Autor: Fiskars (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Garden Cutter

S teleskopickými zahradními nůžkami můžete stříhat nad hlavou bez použití žebříku nebo na úrovni země bez ohýbání zad či práce v kleku.

Nová řada seker 2  fotek

Nová řada seker

Sekera. Může být na ní něco nového? Další generaci nástroje, s nímž se oháněl už pračlověk, přináší letos významný finský výrobce, společnost Fiskars. ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
7
Plíseň v bytě - větrák? Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 14.8.2019 19:56 Def Ender
1
Oprava hřídelky v nádobě domácí pekárny Kuchyně
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:30 Pavel Karas
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
2
Rozdělení dětského pokoje Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 31.10.2018 13:05 Administrátor Andrea
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
7
Plíseň v bytě - větrák? Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 14.8.2019 19:56 Def Ender
5
parkety Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 6.2.2018 12:51 jana
2
Rozdělení dětského pokoje Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 31.10.2018 13:05 Administrátor Andrea
2
Položení koberce Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 14.2.2018 07:24 jana
2
Jak odstranit lak Koupelny
Poslední příspěvek: 9.10.2016 07:25 Tig
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
nová kancelář Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 18.6.2012 18:43 jiřina bělková
1
Výroba pohovky pro 2 lidi Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 5.2.2018 14:24 Martin Liškutín
1
nová skartovačka Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 5.2.2018 14:26 Andrea Roubalová
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×