Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil – auto dobře zamčené

Antikutil – auto dobře zamčené

Každý to známe, občas nám dveře u auta na první zabouchnutí nezavřou. Tak bouchneme znova a pak už to jde. Jsou ale auta, kde bychom se mohli ubouchat a nebylo by nám to moc platné. Těm už zámky nefungují.

reklama

Dodávky jsou samozřejmě mnohem více používány než běžný osobní automobily, ale i na ně lze na bazaru sehnat dveře nebo náhradní díly. Služebnímu ani privátnímu vozidlu takováto oprava opravdu moc dobrou vizitku nedělá.

Petlice je na zadní dveře připevněna pomocí vratových šroubů. Zřejmý pokus dostat se k zámku a opravit jej a poté přenýtování celého mechanismu kovovou deskou, přes kterou je kotvena i petlice. U zavaření zámku a kliky o mistrovství sváření opravdu také nelze mluvit. Jestliže dveře drží opravdu pouze malý visací zámek, je každému jasné, že pro dvoupákové nůžky je to nejsnazší vstup k otevření auta.

Stejný způsob ale na jiné dodávce byl použit k zajištění dovření zadních dveří. Kdyby mi šlo o opravdové uzavření, volil bych petlici spíše zevnitř, tak aby nebyla vidět nebo bych sháněl na vrakoviště vhodná vrata nebo zamykací mechanismus.

A jak byste si poradili vy?

Autor: Pavel (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - kolo s protézou 5  fotek

Antikutil - kolo s protézou

Když si zlomíme ruku nebo nohu, jdeme k doktorovi a dostaneme sádru. U kola, které jsem zahlédl před obchodem, to také vypadalo na opravu zlomeniny ...


Antikutil - opravy po kocourkovsku 6  fotek

Antikutil - opravy po kocourkovsku

Legendární Kocourkov nemusí být daleko, podívejte se radši do své dílny, jestli ho nemáte přímo za dveřmi.


Antikutil – kulhající štafle 7  fotek

Antikutil – kulhající štafle

Štafličky a žebříky - pomocníci k nezaplacení. Bez nich se vzhůru do výše dostaneme špatně. A je jedno, jestli šroubujeme poličku, malujeme, zapojujem ...


Antikutil - vozík nebo náklaďák? 2  fotek

Antikutil - vozík nebo náklaďák?

Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí. Dobrý hospodář zase pro kousek dřeva.


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×