Právě soutěžíme o:
balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek balíček dárkových předmětů od SECA Borohrádek
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Při výstavě KVĚTY se přenesete do 30. let minulého století

Při výstavě KVĚTY se přenesete do 30. let minulého století

Dvacátý ročník výstavy Květy nabídne návštěvníkům květinové aranžmá, kterému bude vévodit královna všech letních květin lilie. Tým aranžérů Českého zahrádkářského svazu vytvoří nezapomenutelná zákoutí a vazby krásných květin v retrostylu 30. let.

reklama

Soutěže

V rámci výstavy květy bude uspořádán již 5. ročník finále floristické soutěže v aranžování květin. Soutěž je vyhlášena opět ve třech kategoriích, finále soutěže proběhne v pátek 15. 7. 2016. Dále je připravena soutěž „Polabský květ“. Návštěvníci budou moci zakoupit květiny, okrasné a ovocné dřeviny, balkónové rostliny, bonsaje, léčivé rostliny a byliny, nářadí a potřeby pro zahrádkáře i zahradní nábytek.

Festival věštění

Snad každý někdy zatouží znát svoji budoucnost. Vy se můžete vydat na Festival věštění, kde se můžete setkat s kartářkami, vědmami a čarodějkami. Čeká vás program plný přednášek, seminářů a tematických vystoupení. Ve stáncích můžete nakoupit léčivé kameny, kouzelná vykuřovadla a další předměty běžného čarodějného života. Na výstavě potkáte kartářky a věštce, kteří za symbolickou festivalovou cenu nahlédnou do vašeho života, osudu a budoucnosti.

Výstavy Květy a Festival věštění se uskuteční na výstavišti v Lysé nad Labem v termínu 14. -17. července, vždy od 9.00 do 17.00 hodin.

Více se dozvíte na www.vll.cz.

Autor: Výstaviště Lysá nad Labem (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Nářadí pro aranžování květin 5  fotek

Nářadí pro aranžování květin

Komu se zalíbilo aranžování květin, různých rostlin a zejména suchých vazeb, určitě uvítá potřebné nářadí, které mu tuto tvůrčí činnost významně usnad ...


Jarní aranžování květin

Na statku v Habří se místí lidé, tedy převážně ženy, učí od lektorky Ilony Karáskové, jak vytvořit úchvatné jarní aranže. Květiny upraví například do ...

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×