Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výměna umyvadlové baterie

Potřebujete vyměnit umyvadlovou baterii a představa, že budte muset shánět řemeslníka vám není zrovna po chuti? Ale co se dá dělat, když ta stará už netěsní, kape, je oprýskaná nebo se vám nehodí k novému zařízení. Vyměňte ji sami, s naším návodem to zvládnete sami.

reklama

K montáži nové nebo výměně staré baterie nepotřebujete moc nářadí, většinou se najde v každé domácnosti. Pak jen nezapomenout na těsnění, dotáhnout a můžete se umývat. Nebojte se a zkuste výměnu umyvadlové baterie s námi.

Autor: HobbyPRstudio (text, foto, video)

Související videa

Design koupelnových baterií

Design koupelnových baterií

Vejdete-li do koupelny, v níž již byly staré klasické baterie s modrým a červeným kohoutkem vyměněny za nové, může vás okamžitě upoutat jejich zajímavý design. Budete-li si je teprve pořizovat, je dobré vědět, že nejlépe je k ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×