Právě soutěžíme o:
nářadí do dílny nářadí do dílny
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

SAPELI má pro vás k bezpečnostním dveřím také kování

SAPELI má pro vás k bezpečnostním dveřím také kování

Víte, co bývá častou "Achillovou patou" v bezpečnosti vašeho domu? Pokud máte spojený obytný prostor s garáží, pak jsou to právě dveře vedoucí z garáže přímo do bytu! Mnozí pořizujete bezpečnostní vchodové dveře opatřené bezpečnostním zámkem, kukátkem či alarmem... avšak dveře mezi bytem a garáží jsou zpravidla jedny z těch obyčejnějších a o výbavě bezpečnostním zámkem nemůže být ani řeč. Přitom právě tyto dveře bývají pro zloděje ty nejsnáze zdolatelné. Buďte tedy důslední a vybavte i garážové dveře bezpečnostním kováním. Nyní mají navíc čtyři z vás možnost vyhrát bezpečnostní kování Rostex, které do soutěže věnovala společnost SAPELI. Stačí odpovědět na jedinou soutěžní otázku.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 4 ceny od společnosti Sapeli.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.sapeli.cz.

Pokud vás nabídka dveří Sapeli zaujala, tak máte do konce roku 2016 navíc možnost získat k nákupu bezpečnostních dveří nové generace RC3 Golias zárubeň ZDARMA.

Anebo raději zvolíte slevu 15 % jednoduše na vše? Pak s nákupem nových dveří neváhejte! Akce First minute cena trvá pouze do konce listopadu 2016.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 2. cena: Bezpečnostní kování Rostex 807/O EXCLUSIVE

Bezpečnostní kování je určeno na vstupní dveře otevírané dovnitř i ven, tloušťka dveří 38-55 mm, dále po 15 mm až do tloušťky dveří 100 mm. Doporučujeme použít cylindrickou vložku ve 3. BT odolnou proti odvrtání.

 • bezpečnostní třída 3
 • rotzeč 90,72 mm
 • varianta: klika-klika

Ceny, o které soutěžíte

3. - 4. cena: Bezpečnostní kování Rostex 807

Bezpečnostní kování je určeno na vstupní dveře otevírané dovnitř i ven, tloušťka dveří 38-55 mm, dále po 15 mm až do tloušťky dveří 100 mm. Doporučujeme použít cylindrickou vložku ve 3. BT odolnou proti odvrtání.

 • bezpečnostní třída 3
 • rotzeč 90,72 mm
 • varianta: klika-klika

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 10. 11. 2016
Uzávěrka: 11. 12. 2016
Slosování výherce: 12. 12. 2016
Zveřejnění výherce: 15. 12. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 15. 1. 2017

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, spoelčnosti SAPELI a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti SAPELI.
 • Výhry odesílá společnost SAPELI.

O partnerovi soutěže

SAPELI je největší a nejstarší výrobce dveří a zárubní v České republice. První kapitoly historie SAPELI se začaly psát již koncem 19. století. Novodobé dějiny SAPELI se datují od roku 1992. Potomek původních majitelů, pan Jindřich Procházka, spolu s panem Jaroslavem Vrtalem, spolumajitelem firmy, udělali ze SAPELI postupně absolutní jedničku na trhu. V nabídce najdete 20 modelových řad, včetně prosklených dveří, stovky povrchů a bezpočet originálních provedení díky široké škále doplňků - prosklení, lišt a kování.


Autor: Andrea (text), Sapeli (foto)

Klíčová slova:

Související články

Celoskleněné dveře - velmi oblíbené, ale opředené mýty 3  fotek

Celoskleněné dveře - velmi oblíbené, ale opředené mýty

Každá druhá domácnost v Česku je otevřena celoskleněným dveřím, lidé se však bojí jejich užitných vlastností. Snadné poškození, náročná údržba, vys ...


Známe výherce bezpečnostního kování od SAPELI 3  fotek

Známe výherce bezpečnostního kování od SAPELI

Víte, co bývá častou "Achillovou patou" v bezpečnosti vašeho domu? Pokud máte spojený obytný prostor s garáží, pak jsou to právě dveře vedoucí z ga ...


Nafutrujte si do domácnosti ty pravé zárubně 9  fotek

Nafutrujte si do domácnosti ty pravé zárubně

Z německého Futter, hovorově futro, knižně veřej. Dveřní zárubeň má spoustu podob, a to nejen ve slovním vyjádření. Slouží především k upevnění dve ...


Vybavte byt bezpečnostními dveřmi SAPELI 6  fotek

Vybavte byt bezpečnostními dveřmi SAPELI

Vstupní dveře nejsou pouze vizitkou bytu, ale zároveň musí splňovat celou řadu bezpečnostních funkcí. Těmi nejdůležitějšími jsou požární zajištění ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×